Всеукраїнський містобудівний Форум

Ви зараз переглядаєте Всеукраїнський містобудівний Форум

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у «Всеукраїнському містобудівному Форумі», який відбудеться 4 серпня 2021 року в актовій залі Київського національного університету будівництва та архітектури (Київ, Повітрофлотський проспект, 31). ВХІД В АКТОВУ ЗАЛУ З БОКУ ВУЛ. ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ, 2А.

Законодавчі перетворення, що відбуваються у сфері децентралізації, просторового розвитку та земельних відносин в Україні забезпечують підґрунтя для виконання програм соціально-економічного розвитку, створюють прозорий та неконфліктний механізм врахування  державних і громадських інтересів, забезпечують сталий розвиток територій, удосконалюють управління у сфері містобудівної діяльності та землеустрою, сприяють комплексному забезпеченню повноцінного життєвого середовища, довкілля та культурної спадщини.

Мета Форуму — обговорити невідкладні завдання, що постають перед регіональною, місцевою владою та професійною спільнотою, яка забезпечує практичну реалізацію державної містобудівної політики.

До участі в роботі Форуму запрошуємо Народних депутатів України, керівництво Міністерств, обласних державних адміністрацій, представників Асоціації міст України, керівництво Держгеокадастру, інституту проектування міст «Діпромісто»,  ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД», представників Національної Спілки Архітекторів України, об’єднаних територіальних громад, архітекторів, будівельників, керівників експертних організацій, представників засобів масової інформації. Після завершення Форуму відбудеться концерт співачки Наталії Валевської, приурочений до Дня будівельника. Шоу-програма здивує та подарує незабутні емоції. Потім на гостей чекатиме святковий фуршет.

Початок заходу: 14.00. УЧАСТЬ У ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRreyhUrBDn_6EqntPQuCV5JTido2rLJtjrzXumT90MjbGTA/viewform

АКРЕДИТАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: +38 096 626 35 64

Проект програми заходу додаємо.