ТОВ «ІК «АВТОМАГІСТРАЛЬ» – це надійний партнер НЕБАУ

Ви зараз переглядаєте ТОВ «ІК «АВТОМАГІСТРАЛЬ» – це надійний партнер НЕБАУ

До Національного експертно-будівельного альянсу України кожного місяця долучаються все нові і нові партнери: експертні та проектні організації.

Серед них є і ТОВ «ІК «АВТОМАГІСТРАЛЬ», яке вже добре себе зарекомендувало на проектно-будівельному ринку.

Тож знайомимо вас детальніше із напрямками діяльності компанії «ІК «АВТОМАГІСТРАЛЬ». Вона надає інжинірингові послуги у сфері будівництва, зокрема, комплексне проектування будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування, місцевого та державного значення, вулиць населених пунктів, транспортних розв’язок у різних рівнях, штучних інженерних споруд, а також елементів благоустрою: міських парків, міжквартальних проїздів та прибудинкових територій.

Сфера діяльності цієї компанії охоплює весь спектр проектування. Пропонуються такі послуги:

− огляд і рекогносцировка на місцевості, визначення оптимальних ділянок будівництва;

− інженерно-геодезичні вишукування з розробкою топографічного плану або схеми території;

− інженерно-геологічні вишукування з видачою звіту про склад підстилаючих ґрунтів та їх фізико-механічні характеристики;

− технічне обстеження існуючого покриття доріг, тротуарів, мостів та шляхопроводів;

− розробка проектно-кошторисної документації на всі види будівництва (нове, реконструкція, капітальний або поточний ремонт), її погодження та затвердження в установленому порядку;

− розробка та погодження проектів організації дорожнього руху;

− розробка проектних рішень по об’єктах: тротуари, велосипедні доріжки, озеленення, елементи доступності маломобільних груп населення, елементи дорожнього освітлення, водовідведення та інших інженерних мереж;

− розробка проекту оцінки впливу на навколишнє середовище;

− погодження проектів межування і планування території, ландшафтного благоустрою та складання актів вибору трас і майданчиків, земельних ділянок під об’єкти, які проектуються;

− розробка комплексу відновлювальних робіт з благоустрою території;

− розробка тендерної документації за умовами контрактів FIDIC;

− забезпечення проходження державної експертизи розробленої проектно-кошторисної документації;

− здійснення авторського нагляду.

ТОВ «ІК «АВТОМАГІСТРАЛЬ» самостійно виконує повний спектр проектних та супутніх робіт. Для цього на підприємстві функціонують відділи геодезичних та геологічних вишукувань, проектні групи ВК та ОВ, дорожні та мостові групи, а також до роботи залучаються інженери-електрики, спеціалісти зі складання кошторисів та інші кваліфіковані спеціалісти.

Фахівці компанії систематично підвищують кваліфікацію, беруть участь у спеціалізованих семінарах з перепідготовки та навчання, що дає можливість застосовувати новітні проектні і технічні рішення, енергозберігаючі технології. На підприємстві працюють спеціалісти з кваліфікаційними сертифікатами відповідального виконавця робіт.

Головними принципами роботи компанії є застосування сучасних технологій, творчий підхід до проектування, довговічність конструкцій та експлуатаційна надійність, що відповідають міжнародним стандартам.

ТОВ «ІК «АВТОМАГІСТРАЛЬ» — дійсний член Асоціації Інженерів-Консультантів України (FIDIC) та Міждержавної гільдії інженерів-консультантів.

З самого початку своєї діяльності компанія працює з державними установами та комерційними підприємствами, має успішний досвід раціонального використання бюджетних коштів. Тільки за останній рік інжиніринговою компанією запроектовано 83 об’єкта дорожньо-транспортної інфраструктури, з яких 48 – це проекти з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт транспортних розв’язок на автомобільних дорогах у різних регіонах України.

Разом заради розвитку!

Контактна інформація:

м. Київ, проспект Соборності,15, офіс 505. Тел: 099-311-71-96, 050- 841-86-96.

E: 42055455@ukr.net

Юрій Іванов