Безпека будівництва та реконструкції – важливе питання для Одеського регіону – Віктор Лещинський

Ви зараз переглядаєте Безпека будівництва та реконструкції – важливе питання для Одеського регіону – Віктор Лещинський

Національний експертно-будівельний альянс України  провів 10 грудня в Одесі семінар, присвячений безпеці будівництва та реконструкції

Високопрофесійні експерти розповіли архітекторам, проектувальникам, кошторисникам і будівельникам про нові ДБН, вимоги до оформлення документації  і головне – про стандарти безпеки будівель і споруд.

Альянс  разом з незалежною експертизою ПРОЕКСП проводить вже другий науково-освітній семінар в Одесі (і шістнадцятий по Україні в цілому). Семінар проходить в період після трагічної пожежі, в якій загинули люди.

«В Одеській області великий відсоток будинків, які віджили свій термін експлуатації. Тут сейсмічна зона — і все це робить більше складним процес  будівництва і реконструкції », — заявив Віктор Лещинський, президент Національного експертно-будівельного альянсу України.

Негайне обстеження всіх будинків і соціальних об’єктів — сьогодні питання номер один. Про це заявив Денис Ванаш, заступник губернатора Одеської області. «Зараз багато об’єктів передають на баланс об’єднаним територіальним громадам. Ми повинні провести детальний технічний огляд і підготувати документацію, щоб розуміти, де і що треба виправити. Які будівлі вже відслужили свій вік, а які можна зробити безпечними ». Денис Ванаш нагадав, що 80% генпланів в ОТГ застаріли і не відповідають сучасним вимогам. Саме тому знання, які отримують на освітніх семінарах Національно-будівельного альянсу України фахівці-будівельники особливо актуальні.

Надія Беленко — головний архітектор Одеської області, нагадала: «Зараз в регіоні особливо багато будується амбулаторій, а також об’єктів, призначених для дітей. Їх безпека повинна бути бездоганною».

«Національний експертно-будівельний альянс України готовий брати участь в розробці найскладніших проектів в Одеській області», — заявив Віктор Лещинський, президент Альянсу.

Він повідомив контакти Одеського представництва альянсу і його експертних організацій:

Одеса, пр-т Шевченка, 4-ф, офіс 207

тел: 067 620 30 66 Ігор Міхєєв, 067 489 87 98 Микола Куліковський.

За матеріалами  інтернет-видання «Трасса Е-95»

Посилання на джерело інформації