Семінар з актуальних питань проектування та експертизи відбувся в Одесі

10 грудня в Одесі відбувся черговий практичний семінар «Актуальні питання проектування, експертизи проектно-кошторисної документації та будівництва». Це вже шістнадцятий навчальний захід, що проводить Національний експертно-будівельний альянс України в різних регіонах України

У семінарі взяли участь близько сотні представників об’єднаних територіальних громад Одеської та Миколаївської областей, архітектори Одеської області, представники проектних та експертних організацій регіону, будівельних компаній.

Семінар було організовано за підтримки і сприяння Одеської обласної державної адміністрації, у  ньому взяли участь заступник голови Одеської ОДА Денис Ванаш та головний архітектор обласної адміністрації Надія Беленко, які привітали учасників на початку заходу.

Президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський у своєму вітальному слові підкреслив важливість таких семінарів для донесення до замовників будівництва, капітального ремонту, реконструкції та реставрації найновіших технологій та найактуальніших змін у будівельних нормах.

Навчання відбувалось у формі доповідей профільних експертів, після чого всі бажаючі могли поставити свої запитання до кожного зі спікерів. Таких запитань виявилось багато, адже тематика заходу є актуальною і викликала живий інтерес учасників.

Начальник сектору з проведення експертизи ПРОЕКСП Володимир Ніколін зробив огляд нових змін у містобудівному законодавстві. Виконавчий директор компанії СПЕКТР Роман Сиромятніков – актуальних питань будівельної експертизи та інструментального обстеження будівель.

З діяльністю альянсу учасників ознайомив виконавчий директор Олександр Пєтушков.

Про енергоефективність проектів та впровадження енергетичних сертифікатів говорив експерт Андрій Можеєнко, про використання сонячної енергетики для оптимізації витрат на підприємствах та в житлових будинках – директор компанії SUNSAY Energy – Дмитро Зінкевич. Питання пам`яткоохоронних обмежень розглянула членкиня Головної ради УТОПІК, дійсна членкиня ІКОМОС Ольга Рутковська. Новели тендерному законодавстві розглянув директор з розвитку ТОВ «Інтелект консалт груп» Олександр Кулак.

Національний експертно-будівельний альянс України вдячний Одеській обласній державній адміністрації за сприяння у проведенні семінару. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!