Експерти Альянсу розповіли, як підприємствам зекономити на електроенергії

Ви зараз переглядаєте Експерти Альянсу розповіли, як підприємствам зекономити на електроенергії

Чи можливо власнику підприємства зекономити на оплаті електроенергії, коли ціна на цей стратегічний енергоносій щороку зростає на 12-15%?

Учасники Національного експертно-будівельного альянсу України впевнені, що можливо. І пропонують «рецепт» — сонячні електростанції для власного споживання.

Про це вони розповіли під час Всеукраїнського містобудівного форуму, який нещодавно провів Альянс у Міжнародному виставковому центрі.

За словами операційного директора компанії SUNSEY-Energy Сергія Зінкевича, встановлення власної сонячної електростанції потужністю 250кВт дає змогу підприємству економити до 40% коштів на рік. При теперішній вартості обладнання для сонячних електростанцій та цінах на електроенергію така інвестиція у власне підприємство окупиться вже через 3-4 роки.

Встановити сонячні панелі можна будь-де: на покрівлі, на землі, на різноманітних конструкція. Основна умова – на них не повинна потрапляти тінь. Адже це зменшує ефективність обладнання. Сучасні сонячні електростанції встановлюються швидко, працюють надійно, а обслуговувати їх дуже просто.

У наш час увага до альтернативних джерел енергії постійно зростає. І це розумно як з точки зору економії коштів, так і з точки зору збереження навколишнього середовища, що також є трендом 21 сторіччя.

НЕБАУ не стоїть осторонь цього питання і усіляко залучає до своїх учасників компанії, які займаються питаннями енергозбереження та альтернативних джерел енергії.

Разом заради розвитку!