Кластерний підхід для розвитку будівельної галузі: як і навіщо

Ви зараз переглядаєте Кластерний підхід для розвитку будівельної галузі: як і навіщо

Хочемо познайомити зі ще одним новим партнером Національного експертно-будівельного альянсу – будівельним бізнес-кластером DCG «Development Cluster Group» та його співзасновником Дмитро Папук Dmitriy Papuk.

Під час засідання Вища Рада експертних організацій будівельної галузі, яке відбулось минулого тижня в Києві, Дмитро Папук презентував надзвичайно цікаві можливості для розвитку будівельної галузі за рахунок кластерного підходу.

Компанія орієнтується на об’єднанні успішних організацій зі створенням будівельного кластеру і бізнес-середовища для спільного зростання і досягнення спільних цілей.

Варто зазначити, що деякі члени Національного експертно-будівельного альянсу України вже використовують кластерний підхід у своїй діяльності.

Насамперед це Група компаній Win Experts, яка об’єднала у собі компанії, що забезпечують повний комплекс будівельних експертиз, будівельного аудиту та проектування.

Об’єднання у кластери дають компаніям наступні можливості:

  • утримувати клієнтів за рахунок послуги «Єдине вікно»;
  • брати участь у більш масштабних проектах;
  • набути більшої впізнаваності в цілому і окремо;
  • автоматизувати процеси і прозорість будівельних закупок;
  • спільно зростати за рахунок синергії;
  • активно впроваджувати та застосовувати BIM-технології на всіх етапах будівельного процесу, починаючи від проектування, експертизи, технагляду до безпосереднього виконання будівельних робіт та експлуатації об’єктів.