Під час Вищої Ради експертних організацій обговорювали BIM-технології для будівництва

Ви зараз переглядаєте Під час Вищої Ради експертних організацій обговорювали BIM-технології для будівництва

17 вересня Національний експертно-будівельний альянс України провів чергове засідання Вищої ради експертних організацій будівельної галузі. Щоразу до нас приєднуються нові учасники, які стають надійними партнерами Альянсу та долучаються до багатьох наших проектів та ініціатив.

Зокрема на цьому засіданні до нас вперше приєднався директор компанії Allbau Software Юрій Смирнов. Його виступ стосувався Building Information Modeling (BIM) — цифрового методу роботи для будівельної галузі.

Альянс вже довгий час працює з тематикою BIM, долучаючи до своїх заходів нових експертів і компанії, що спеціалізуються на ВІМ-технологіях. Презентація Юрія Смирнова переважно стосувалась аспектів роботи у ВІМ проектувальників і демонструвала найновіші можливості та інструменти, що дозволяють створювати насправді прозорі, якісні та надійні проекти.

Цей унікальний інструмент має величезні можливості, адже створює додаткову вартість, коли люди, процеси та інструменти цілеспрямовано взаємодіють протягом усього життєвого циклу будівельного об’єкта. Це вкрай важливо, коли проводиться проектування, експертиза, будівництво та технагляд великих інфраструктурних об’єктів.

Сподіваємося, що компанія Allbau Software стане надійним партнером Альянсу у реалізації майбутніх проектів, пов’язаних з ВІМ-технологіями. Разом запланували розвиток у наступних напрямках:

  • надання можливості практики для студентів ВІМ-курсу КНУБА та інших навчальних закладів України;
  • навчання та тренінги для спеціалістів компаній-учасників Альянсу (проектувальники, експерти тощо);
  • розвиток міжнародної співпраці з ВІМ-проектування, розширення бізнес-можливостей для українських підприємств.