Конкурс наукових робіт серед студентів КНУБА: найкращих обрано!

Ви зараз переглядаєте Конкурс наукових робіт серед студентів КНУБА: найкращих обрано!

Національний експертно-будівельний альянс України у співпраці з відділом стратегічного управління Київський національний університет будівництва та архітектури до 90-річчя цього навчального закладу організували конкурс студентських наукових статей за тематикою “Ефективні технології у будівництві”.

Мета конкурсу — залучити студентів до наукової роботи, пропагувати новітні будівельні технології, обмінюватися передовим досвідом будівельної науки та виробництва, підвищувати якість підготовки фахівців-будівельників.

А стратегічним пріоритетом конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи та оволодіння інноваційними технологіями в будівництві.

Підтримкою талановитої молоді, зокрема майбутніх фахівців у будівництві, давно і наполегливо займається Фонд Віктора Лещинського, який і забезпечив призи для переможців конкурсу. Нагорода за І місце — 7000 грн, за ІІ місце — 5000 грн, за ІІІ місце — 3000 грн., а також — іменні годинники з символікою Фонду.

На конкурс було подано багато чудових робіт. Конкурсній комісії непросто було обрати переможців. Але найкращі роботи все ж були визначені. Імена їх авторів буде оголошено 28 вересня під час Вченої Ради. Тоді ж і відбудеться нагородження переможців.

Крім того, як і було обіцяно на початку конкурсу, серед усіх його учасників буде розіграно Apple iPhone 11, наданий Фондом Віктора Лещинського. Це відбудеться також під час Вченої Ради 28 вересня.

Як це буде — обов`язково розповімо! Слідкуйте за нашою сторінкою!