Нові проєкти учасників Альянсу за підтримки ЄБРР

Ви зараз переглядаєте Нові проєкти учасників Альянсу за підтримки ЄБРР

ТОВ «Проексп», яке входить до складу групи компаній Win Experts та є учасником Національного експертно-будівельного альянсу України, розпочало важливий проєкт з впровадження системи менеджменту якості у будівельній експертизі відповідно до міжнародного стандарту ISO9001:2015

Варто зазначити, що проєкт реалізується європейськими фахівцями-консультантами за підтримки програми Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

4 грудня президент Альянсу, керівник групи компаній Win Experts Віктор Лещинський підписав відповідну грантову угоду з Лондонським офісом ЄБРР.

Активна стадія проєкту розпочинається одразу після підписання угоди. Це надасть можливість фахівцям Win Experts впроваджувати міжнародні стандарти надання послуг у проєктуванні, експертизі проєктної документації та будівельному аудиті.

Цей важливий крок – вимога часу та стратегія розвитку наших компаній, адже масштабні проєкти, зокрема інфраструктурні, до реалізації яких залучаються кошти міжнародних фінансових установ, вимагають зовсім інших практичних підходів у своїй реалізації.

Якість, сталість бізнес-процесів та висока фаховість експертів – вимоги замовників та держави до виконавців лише зростатимуть!

Разом заради розвитку!