Презентація експертного звіту в цифровому форматі

Ви зараз переглядаєте Презентація експертного звіту в цифровому форматі

Сьогодні Національний експертно-будівельний альянс України презентував новий практичний інструмент для експертних організацій — Експертний звіт в цифровому форматі

В режимі онлайн-конференції виконавчий директор Альянсу Олександр Пєтушков та фахівець з впровадження проєктів групи компаній Linkos Вікторія Ярута розповіли та наочно продемонстрували можливості цієї системи:

— яким чином подається документ;

— як він направляється на підпис експертам; — які переваги та особливості роботи в системі для експертних організацій;

— скільки коштує впровадження цього інструменту.

Систему розробили за замовленням Альянсу фахівці Linkos Group — національного розробника програмних продуктів, який працює на ринку з 1990 року і спеціалізується на розробці програмного забезпечення систем електронного документообігу та облікових систем. Учасники заходу змогли переконатися, наскільки цей інструмент зручний у використанні та безпечний.

Чому його варто впровадити?

— По-перше, це надійно. Підробити цифровий електронний підпис та печатку експерта неможливо.

— По-друге, це швидко та зручно. Експерти підписують документ віддалено в електронному вигляді (що дуже актуально під час карантину).

— По-третє, це тренд, який активно втілюється в рамках створення та запровадження державної електронної системи та цифровізації професійної діяльності.

За словами президента НЕБАУ та групи компаній Win Experts Віктора Лещинського, впроваджувати подібні технології — означає рухатися в ногу із часом. Крім того, нині цифрові звіти є досить таки актуальними, оскільки в країні постійно говорять про введення локдауну. І ця електронна система допоможе працювати дистанційно.

«Протягом трьох місяців ми тестували цю систему на компанії «ПРОЕКСП», що входить до групи компаній Win Experts та є учасником Альянсу. І лишилися нею задоволеними, оскільки цифрова система допомагає убезпечити звіти від підробок, а також економить час наших фахівців», — наголошує Віктор ЛЕЩИНСЬКИЙ.

Запрошуємо усі експертні організації впроваджувати цю систему, а Національний експертно-будівельний альянс України готовий усіляко в цьому сприяти.

Разом заради розвитку!